Kontakt

Tveka inte att kontakta oss om du har frågor kring installation av solkraft.
Du kan även boka en kostnadsfri konsultation med hembesök där vi går igenom förutsättningarna för just er fastighet och skräddarsyr en solcellslösning utefter era önskemål och vår projektering. 

Solkraft Sverige huvudkontor

Flöjelbergsgatan 18, vån 3

431 37 Mölndal

Mail: info@solkraftsverige.se

Telefon: 031-788 83 99

VÄGBESKRIVNING

Kontaktpersoner huvudkontoret

Peter Olsen

VD, Mölndal

Kontakta Peter för frågor om installation i villa, lantbruk eller kommersiella fastigheter.

Telefonnummer: 0761-638 399

Email: peter@solkraftsverige.se

Stefan Larsson

Försäljningschef Sverige, Mölndal

Kontakta Stefan för frågor om installation i villa, lantbruk, kommersiella fastigheter eller BRF.

Telefonnummer: 0761-898 542

Email: stefan@solkraftsverige.se

Urban Aheinen

Regionchef Väst, Mölndal

Kontakta Urban för frågor om installation i villa, lantbruk eller kommersiella fastigheter.

Telefonnummer: 0760-360 482

Email: urban@solkraftsverige.se

Regionala kontakter

Skåne

Rickard Palheden

Regionchef Skåne

Kontakta Rickard för frågor om installation i villa, lantbruk, kommersiella fastigheter eller BRF.

Telefonnummer: 0709-880 803

Email: rickard@solkraftsverige.se

Värmland/Dalsland

Lisbeth Vestlund

Säljare, Värmland/Dalsland

Kontakta Lisbeth för frågor om installation i villa, lantbruk, kommersiella fastigheter eller BRF.

Telefonnummer: 0763-156 866

Email: lisbeth@solkraftsverige.se

Bohuslän/Halland

Kenneth Alexandersson

Säljare, Bohuslän/Halland

Kontakta Kenneth för frågor om installation i villa, lantbruk, kommersiella fastigheter eller BRF.

Telefonnummer: 0705-497 501

Email: kenneth@solkraftsverige.se

Göteborg/Västra Götaland

Niklas Svensson

Säljare, Göteborg/Västra Götaland

Kontakta Niklas för frågor om installation i villa, lantbruk, kommersiella fastigheter eller BRF.

Telefonnummer: 0733-337 437

Email: niklas@solkraftsverige.se

Östergötland

RÅDGIVARE

Telefonnummer: 031 – 788 83 99

Email: info@solkraftsverige.se


Stockholm

RÅDGIVARE

Telefonnummer: 031 – 788 83 99

Email: info@solkraftsverige.se

Småland

RÅDGIVARE

Telefonnummer: 031 – 788 83 99

Email: info@solkraftsverige.se


Blekinge

RÅDGIVARE

Telefonnummer: 031 – 788 83 99

Email: info@solkraftsverige.se

Boka ett kostnadsfritt besök

Boka en kostnadsfri konsultation med hembesök där vi går igenom förutsättningarna för just er fastighet och skräddarsyr en solcellslösning utefter era önskemål och vår projektering.





VILLABR/FASTIGHETLANTBRUK